Licente traseu

Licente de traseu

Pentru a vizualiza licenta de transport, alegeti linia

Traseu: POD C. ȘAGULUI - SHOPPING CITY - VETERANILOR - L. REBREANU - I. MANIU - REG. CAROL - POP DE BĂȘEȘTI - GARA DE NORD - GHE. LAZĂR - CIRCUMVALAȚIUNII - CONS. EUROPEI - MIRESEI - LIEGE (TORONTAL) - LIEGE (ARADULUI) - UTT - INST. AGRONOMIC - GIRAȚIE (ARADULUI) - TRISTAN TZARA ȘI RETUR

Traseu: CONTINENTAL - GH. DOMĂȘNEAN - BUL. SUDULUI - C. V. SUDULUI - SPIT. JUDEȚEAN - CASA TINERETULUI - SALA OLIMPIA - COMPL. STUDENȚESC - PARCUL COPIILOR - HECTOR - CONS. EUROPEI - DACIA SERVICE - DIV. 9 CAVALERIEI - POMICULTURII - PETRU.I.PAVEL - HOLDELOR ȘI RETUR

Traseu: APICULTORILOR - MUREȘ - MARTIR.I.STANCIU - MARTIRILOR - CASA TINERETULUI - SALA OLIMPIA - C.STUDENȚESC -U.V.T. - POD AGUNA - JIUL - N.TITULESCU - GARA DE NORD ȘI RETUR

Traseu: Bastion - Badea Cârțan - V. Economu - Arena Aqua - Ghiroda (DN6) - Jumbo - Hella - VGP Park - Cart. Aeroport - U.M. Aeroport - Swoboda - Dura - Aeroport ȘI RETUR

Traseu:Barițiu - Gara de Nord - Piața 700 - Bastion - Badea Cârțan - V. Economu - Arena Aqua - Ghiroda (DN6) - Jumbo - Swoboda - Aeroport ȘI RETUR

Traseu: Piața 700 - Circumvalațiunii- Timiș- Cetății- Amforei - Matei Basarab - Torontal.

Traseu: Bastion - Consiliul Europei - Str. Miresei - Str. Liege - Vox Park - Gr. Alexandrescu - Metro 2 - Pitt ȘI RETUR

Traseu: T. Grozăvescu - Parcul Copiilor - Pasaj Michelangelo - U.V.T. - Pod Șaguna - Mocioni - Brâncoveanu - I. Maniu - Crizantemelor - Dâmbovița - Opre Gogu - Păcii - Simionescu - Lic. Auto - Podgoriei - Nottara - Răscoala 1907 - Polona - Fabrica de Zahăr - Comtim ȘI RETUR

Traseu: T. Grozăvescu - Parcul Copiilor - Pasaj Michelangelo - U.V.T. - Pod Șaguna - Mocioni - Brâncoveanu - I. Maniu - Crizantemelor - Dâmbovița - Opre Gogu - Păcii - Simionescu - Lic. Auto - Podgoriei - Nottara - Răscoala 1907 - Polona - Fabrica de Zahăr - Comtim ȘI RETUR

Traseu: Timișoara - Moșnița Nouă - Albina P-ța Gheorghe Domășnean - Calea Buziașului - DJ 592 - Moșnița Nouă - Albina ȘI RETUR

Traseu: PȚA MĂRĂȘTI-PȚA VICTOR ECONOMU- REMETEA MARE- IANOVA ȘI RETUR

Traseu: V. Economu - Cometei - Aleea Ghirodei - Cărăbușului - Prieteniei - Moldovei - Câmpului - Primăverii - Girație Pod Ghiroda ȘI RETUR

Traseu dus : Poșta Mare - Michelangelo- Bd. Corneliu Coposu- Str. Pestalozzi - Str. Iepurelui - Victor Economu - Str. Palmierilor - Str. Mătăsarilor- Aleea Ghirodei ( Foișor)

Traseu dus : Victor Economu - Str. Palmierilor - Str. Mătăsarilor- Aleea Ghirodei ( Foișor)

Traseu dus : V. Economu - Cometei - Aleea Ghirodei- Cimbrului - Brateș și retur.

Traseu: Bastion - Pol. Jud. Timiș - Badea Cârțan - Samuil Micu - V. Economu - Cometei - Aleea Ghirodei - Cărăbușului - Prieteniei - Moldovei - Câmpului - Primăverii - Girație Pod Ghiroda - Ialomiței - Primărie Ghiroda ȘI RETUR

Traseu: Bastion - Bb. Take Ionescu- Simion Bărnuțiu- V. Economu - Palmierilor - Mătășarilor - Aleea Ghirodei ( Foișor)

Traseu: Bastion- Bd. Take Ionescu - Simion Bărnuțiu - V.Economu - Palmierilor - Mătăsarilor- Aleea Ghirodei (Foișor) ( 5.06.2021)

Traseu: Bastion- Pol. Jud Timiș- Pța Badea Cârțan- Samuil Micu - Renașterii- V.Economu - Cometei- Aleea Ghirodei- Cimbrului ( actualizat 23.06.2021)

Traseu: Bastion - Badea Cârțan - V. Economu - Aleea Pădurea Verde - Maciilor - Viticultorilor - Giarmata Vii Gară - Complex - Cărăbușului - Giarmata Vii Biserică - Moldovei - Teilor - Giarmata Vii Parcul 160 - Giarmata Vii - Parcul 200 - Giarmata Vii Albăstrosul I-Giarmăta Vii Albăstrosul II - Giarmata Vii Teilor I - Giarmata Vii Teilor 183 - Giarmata Vii Teilor 153 - Giarmata Vii Teilor 128B - Giarmata Vii Teilor 71 - Infratirea 10 ȘI RETUR

Traseu: Banatim - Prefectură - Hector - C. Europei - R. Rădulet - Liege - Agronomie - Bujorilor - ``Frola`` (Sânandrei) - Centru (Sânandrei) - Măslinului - Centru (Carani) - Darson (Carani) ȘI RETUR

Traseu: Timisoara- Utvin și RETUR

Traseu: Timișoara- Parța

Traseu: Banatim - Prefectură - Hector - C. Europei - R. Rădulet - Liege - Agronomie - Bujorilor - ``Frola`` (Sânandrei) - Centru (Sânandrei) - Măslinului - Centru (Carani) - Darson (Carani) ȘI RETUR

raseu: Banatim - Prefectură - Hector - C. Europei - R. Rădulet - Liege - Agronomie - Grădină ( Covaci) ȘI RETUR

Traseu: Piața 700 - Gh. Lazăr - Cetății - Grigore Alexandrescu - Europa Săcălaz - Moară Săcălaz - Dispensar Săcălaz - Liliacului Săcălaz - Baltă Săcălaz - Săcălaz Vest - Comtur Beregsău Mare - Biserică Beregsău Mare - Vest Tract Beregsău Mare - Cămin Beregsău - Capăt Beregsău Mic ȘI RETUR

Traseu: Timișoara- Săcălaz și Retur.

Traseu: Banatim - Prefectură - Hector - Piața 700 - Gh. Lazăr - Cons. Europei - Miresei - Biserica Catolică - Primărie Becicherecu Mic - Calea Dudeștii Noi - Rus Savitar - Cămin Dudeștii Noi - Primărie Dudeștii Noi ȘI RETUR

Traseu: Fac. Agronomie - Tzara - Petre Tutea I - Praga - București - Fervenția - Liceanu - Ion Creangă - Sadoveanu - Simfoniei ȘI RETUR

Traseu: Timisoara- Dumbravita și RETUR

Traseu: P-ța Mocioni - Veteranilor - Ovidiu Cotruș - Leroy Merlin - Teren Sport Șag - Primărie Șag - Intersecție Str. V cu Str. II - Intersecție Str. IV cu Str. CXI ȘI RETUR

Traseu: Banatim - Prefectură - Hector - C. Europei - R. Răduleț - Liege - Agronomie - Barateaz - Satchinez 1 - Satchinez 2 - Hodoni ȘI RETUR

Traseu: Banatim - Prefectură - Hector - C. Europei - R. Răduleț - Liege - Agronomie - Comești SMA - Comești Cămin - Calacea Grădină - Orțișoara SMA - Orțișoara Centru - Seceani ȘI RETUR

Traseu: Timișoara- Cornești- Calacea - Orțișoara- Seceani și Retur

Traseu: Bastion - Iulius Town - I.I. de la Brad - Bodoni - Priveghetorii - Arteza - Cămin Cultural - V. Economu (Giarmata) - Casa de Cultură (Giarmata) - Sc. Generală (Giarmata) - Girație C. Bencecului ȘI RETUR

Traseu: Timisoara- Giarmata și RETUR

Traseu: Timisoara- Giarmata și RETUR

Traseu: Timisoara- Giarmata și RETUR

Traseu: Banatim - Prefectură (Filipescu) - Hector - Cons. Europei - Miresei - Centru Biled - Biserica Catolică

Traseu: Mocioni - Veteranilor - Ovidiu Cotruș - Leroy Merlin - Primărie Pădureni ȘI RETUR

Traseu: Timișoara- Parța- Pădureni și RETUR.

Traseu: Timișoara-Pădureni și RETUR.

Traseu: Agronomie - UTT - Piața Verde - Torontal (Liege) - Miresei - Piața Dacia - C. Circumvalațiunii - Colegiul M.I.U. / E. Ungureanu - Colegiul C. D. Loga - Pedagogic C. Sylva ȘI RETUR

Traseu:Pod C. Șagului - Veteranilor - Dâmbovița - Colegiul Bănățean - Colegiul M.I.U. / E. Ungureanu - Colegiul C. D. Loga - Pedagogic C. Sylva ȘI RETUR

Traseu: Profi Drubeta - Prezan - BV. Sudului - C. D. Loga - C. Sylva - M.I.U. / E. Ungureanu ȘI RETUR

Traseu: Stuparilor - Holdelor - SF. AP. Petru și Pavel - M.I.U. / Ungureanu - C.D.Loga / C. Sylva - Radio TM ȘI RETUR

Traseu: Mureș - Prezan (E3) - Martir I. Stanciu (15) - P-ța Bălcescu - Corbului (E8) -Colegiul Bănățean ȘI RETUR

Traseu: V. Economu - Școala Plopi - Prințul Turcesc - Lic. Shakespeare - Colegiul Ana Aslan - C. Sylva - Colegiul C. D. Loga - Colegiul M.I.U. / E. Ungureanu ȘI RETUR

Traseu: Agronomie - UTT - Piața Verde - Torontalului (Liege) - Miresei - Cons. Europei - C. Circumvalațiunii - Gh. Lazăr - C. T. Henri Coandă - Colegiul Bănățean ȘI RETUR

Traseu: Fabrica de Zahăr-Polona-Răscoala din 1907-Nottara-Podgoriei-Lic.Auto-V.Simionescu- Păcii-Opre Gogu-Dâmbovița-Transilvania/Lidl-Colegiul Bănățean-MIU/E.Ungureanu ȘI RETUR

Traseu: Pod.C.Șagului-Veteranilor-Dâmbovița-C.Porumbescu-Liceul Moisil-Liceul V.Țepeș ȘI RETUR

Traseu: Rosetti - Banul Severinului - Grigore Ureche - Rarău - Moise Doboșan - I.M.L. - Cireșului - Ronaț - A.M. Guttenbrunn - Madona - Gr. Alexandrescu - Macilor - Mircea Cel Bătrân - Bărăgan - Cetății - Balta Verde - C.Circumvalațiunii - Pța 700 - Libertății - MIU/E.Ungureanu - C.D.Loga - C.Sylva ȘI RETUR

Traseu:Holdelor - SF. AP. Petru și Pavel - Pomiculturii - Circumvalațiunii - Gh. Lazăr - Colegiul H. Coandă - Colegiul Bănățean ȘI RETUR

Traseu:Câmpului - Moldovei - Prieteniei - Spartacus - Bobâlna - Cometei - Turda - Mătăsarilor - V. Economu - Lalelelor - Parc Uzinei - Piața Turcesc - Baba Dochia - Iepurelui - Radio Timișoara - Piața Traian ȘI RETUR

Traseu: Aleea Ghirodei ( Foișor) - Moldovei - Prietenei - Spartacus - Bobâlna - Cometei- Turda- Mătăsarilor - V.Economu - Lalelelor- Parc Uzinei - P. Turcesc - Baba Dochia- Iepurelui- Radio Timișoara- Pța Traian

Traseu: Aleea Ghirodei (Brateș) - V. Economu - Lalelelor- Parc Uzinei - P. Turcesc - Baba Dochia - Iepurelui - Radio Timișoara - Piața Traian și RETUR

Traseu: Cartier Aeroport - DN6 (Ghiroda) - Cvartal UMT - Pol. Locală - Piața B. Cârțan - Aurel Popoviciu ȘI RETUR

Traseu:Magnoliei - Constantin Radu - Parc 3 August 1919 - Calea Urseni - Uzina de Apă Urseni - Toșca - Prof. Mircea Neamțu - Gospodarilor - Mareșal C. Prezan - Martir I. Stanciu - Piața N. Bălcescu - Corbului - Colegiul Bănățean ȘI RETUR

Traseu: Balta Verde - Sc. Gen. 19 - Amforei - Stelelor - Miresei - Liege (Torontalului) - Liege (C. Aradului) - Div. 9 Cavaleriei - Pomiculturii - SF. AP. Petru și Pavel - Holdelor - Stuparilor - V. Economu - Lorena ȘI RETUR

Traseu: Elba - Kromberg - Polona - Răscoala 1907 - C. I. Nottara - Podgoriei - Liceul Auto - Canton C.F.R. - Păcii - Opre Gogu - Dâmbovița - Transilvaniei - P-ța I. Maniu - Regele Carol - Pop de Băsești - Gara de Nord ȘI RETUR

Traseu: Războeni - A. Guttenbrunn - Madona - G. Alexandrescu - A. Lăpușneanu - Macilor - Zalău - Balta Verde - Mendeleev - Circumvalațiunii - Brediceanu - Regina Maria ȘI RETUR

Traseu: Ronaț - Calea Bogdăneștilor - Macilor - Cloșca- Bv. Cetății- Bogdăneștilor- Str. Brediceanu- Nemoianu- Regina Maria.

Traseu: Piața 700 - Circumvalațiunii - Mendelev - Balta Verde - Zalău - Macilor - A. Lăpușneanu - G. Alexandrescu - Madona - A. Guttenbrunn - Războieni - Ronaț - Cireșului - Rosetti - Banul Severinului - Gr. Ureche - Rarău - Ciocârlie - IML ȘI RETUR

Traseu: Ronaț - Calea Bogdăneștilor - Macilor - Cloșca- Bv. Cetății- Bogdăneștilor- Str. Brediceanu- Piața 700.

Traseu: Gh. Lazăr - Balta Verde - Fac. Teologie - Macilor - A. Lăpușneanu - G. Alexandrescu - Madona - Războieni ȘI RETUR

Traseu: Pasaj C. F. - Piața de Gros - G. Alexandrescu - Vuc Karadjic - Piața A. Iancu - Cetății - Timiș - Piața 700 - Piața Mărăști - Piața Cons. Europei - Dacia Service - Div. 9 Cavaleriei ȘI RETUR

Traseu: Str. Cluj (Sala Olimpia) - Traian Grozăvescu.

Traseu: Bv. Sudului- Bv. L. Rebreanu - Aleea F.C Ripensia(Str. Cluj) - Bv. Vasile Pârvan- Str. 2- Decembrie 1989- Bv. I. C. Brătianu- Traian Grozăvescu.

Traseu: Banatim - Iepurelui - Prințul Turcesc - Iosif Vulcan - Uzina de Apă - Rudolf Walther - Albăstrelelor - Jokai Moor - Martir C. Popescu - Parcului - Cocorilor - Calistrat Hogas - Școala Plopi ȘI RETUR

Traseu: Piața V. Economu - Mătăsarilor - Uzinei - Pod Uzina de Apă - Rozelor - Vălișoarei - Tițeica - Ismal - Luncani - Aleea Ghirodei - Cărăbușului - Prieteniei - Moldovei - Câmpului ȘI RETUR

Traseu: Piața Mocioni - Brâncoveanu - Snagov - Liviu Rebreanu - Mureș - Victor Hugo - Herculane - Chișodei - P. Hațegan - Prefatim - Bujorilor - Eternității - Gara Timișoara Sud ȘI RETUR

Traseu:Pod C. Șagului - Shopping City - Piața Veteranilor - Bd. Rebreanu - Piața Iuliu Maniu - Brâncoveanu - Piața Al. Mocioni - Catedrală ȘI RETUR

Traseu: Metro - Monlandys - Incontro DN59 (fac) - Incontro Ieșire - Leroy Merlin - Auchan - Praktiker (fac) - C.E.T. - Ovidiu Codruș - B.A.T.M. - Veteranilor - Dâmbovița - Iuliu Maniu - Brâncoveanu - Mocioni - Catedrală ȘI RETUR

Traseu: T. Grozăvescu - Popa Șapcă - Iulius Mall - Div. 9 Cavaleriei - Complex Terra - Gara Timișoara Est - Stuparilor ȘI RETUR

Traseu: Bastion-Pol.Jud.Timiș-Telegrafului-Gara de Est-Poliția Locală-U.M.T.-Cvartal U.M.T.-Muzeul Satului ȘI RETUR

Traseu: Bastion-Pol.Jud.Timiș-Telegrafului-Gara de Est-Poliția Locală-U.M.T.-Cvartal U.M.T.-Muzeul Satului ȘI RETUR